Fast Search Robot
Hızlı Arama Robotu
Ares dowlanod

Ares dowlanod

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

P2P dosya paylaşımına dahil olmak isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden birisi olan Ares; düşük sistem kaynakları tüketimi, küçük boyutu, kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

Ses, video, resim, belge ve yazılım dosyalarını bulabilmenize, indirebilmenize ve paylaşabilmenize olanak veren Ares, gelişmiş arama özelliği ile istediğiniz dosyayı bulabilmenize yardımcı oluyor. Ares ile ağa bağlanmış olan kullanıcıların paylaştığı dosyalar arasında yaptığınız aramalar sonucunda bulduklarınızı bu kullanıcıların bilgisayarlarından indirebiliyorsunuz.

Ares, dosya yönetimini oldukça kolay hale getiren kitaplık sistemi sayesinde dosyalarınızı türlere göre kategorilere ayırabiliyor ve paylaşıma açabiliyor ya da dosyalarınızın paylaşımlarını durdurabiliyorsunuz.

Yerleşik bir medya oynatıcı ve internet tarayıcısı da içeren Ares; müzik ve video dosyalarını indirirken ön izleme yapmanıza, indirilme sonrasında ise doğrudan program içerisinden oynatabilmenize ve herhangi bir web tarayıcısına gerek olamadan internette gezinebilmenize olanak veriyor.

Ares Galaxy; film, müzik, program ve her türden dosyayı paylaşma ve indirme imkanı veren bir P2P dosya paylaşım programıdır.

Program, dosyalarınızı Ares Ağı aracılığıyla kolayca paylaşabilmenizi sağlar. Ares ağının bir üyesi olarak her türlü dosya arayabilme ve indirebilme şansına da sahipsiniz. Ares ile çeşitli sohbet odalarına dahil olabilir ve yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Ares programının genel özellikleri:

Her türlü medya dosyası (Ses, Video, Oyun, Yazılım, Fotoğraf) için gelişmiş arama yapabilme imkanı Birden çok kaynaktan aynı anda hızlı bir şekilde veri çekebilme İndirme işlemlerinizin tamamlanması için otomatik olarak indirmeye devam etme özelliği Oynatma listesi ve tam ekran görüntüleme modu bulunan bir Medya Oynatıcısı Ses ve video dosyalarını, indirilme işlemleri devam ederken önizleyebilme Bilgisayarınızdaki medya dosyalarının düzenli bir şekilde saklanabilmesi için tasarlanmış gelişmiş bir Kitaplık Yöneticisi Virüslü veya sisteminize zarar verebilecek dosyalara erişimi engelleyen gelişmiş bir medya dosyası filtrelemesi Kendi sohbet odanızı oluşturabilme ve indirme işlemleri devam ederken diğer kullanıcılar ile sohbet edebilme Oldukça kolay bir kullanıma sahip kullanıcı ara yüzü Bant genişliği ve indirme kuyruğu yönetimi

Ares dowlanod SIMILAR CONTENT
Ares dowlanod COMMENTS